Registreer je B&B
Beheer je B&B
Bed and Breakfast La Plata
275 B&B's
in
La Plata
Plaats
(
Partido de La Plata
,
Buenos Aires
,
Argentinië
)
Filter
Sorteer
Onze topkeuzes
Prijs: Laag → Hoog
Prijs: Hoog → Laag
Best beoordeeld
Kaart
Accommodatietype
Appartement
Vakantiehuis
Bed & Breakfast
Pension
Reviewscore
Algemene voorzieningen
WiFi (gratis)
Oplaadpunt elektrische auto
Tuin
Huisdieren welkom (na overleg)
Parkeren (Gratis)
Zwembad
Meer
Kamervoorzieningen
Privé badkamer
Familiekamer
Eigen entree
Airconditioning
Bad
Privéterras
Meer
Toegankelijkheid
Rolstoelgebruikers
Geheel gelegen op begane grond
Bovenverdiepingen bereikbaar per lift
Adults only
Amplio Departamento de dos habitaciones zona Hospital by Lofter
La Plata
8.2
Direct reserveren
PH en La Plata
La Plata
9.2
Direct reserveren
Dreams
La Plata
8.1
Direct reserveren
Espacio 43 Terminal
La Plata
10
Direct reserveren
Moderno Departamento Centrico
La Plata
9.8
Direct reserveren
Departamento monoambiente La plata, Zona centro
La Plata
8.6
Direct reserveren
Departamento amoblado en La Plata centro
La Plata
9.6
Direct reserveren
Tempo Apart
La Plata
9.3
Direct reserveren
Residencial 43
La Plata
9.3
Direct reserveren
Residencial 3
La Plata
8.1
Direct reserveren
Apartment in La Plata para 2
La Plata
9.1
Direct reserveren
TEMPO Departamento impecable La Plata Céntrico Plaza Belgrano y cerca ESTADIO UNICO Estacionamiento propio
La Plata
9.4
Direct reserveren
Jazmín Apart Boutique
La Plata
8.9
Direct reserveren
Departamento 1 Dormitorio Centrico
La Plata
10
Direct reserveren
Departamento Ventanal!!
La Plata
10
Direct reserveren
Departamento nuevo La Plata Soho
La Plata
9.8
Direct reserveren
Hermosísimo 12 y 44 espectacular zona
La Plata
9.7
Direct reserveren
Alquileres La Plata Calle 61
La Plata
8.3
Direct reserveren
Departamento de Categoria Plaza Paso con opcion de cochera By Lofter
La Plata
8.1
Direct reserveren
Alquileres Temporarios SG en La Plata
La Plata
8.8
Direct reserveren
Departamento Zona Hospital de Niños
La Plata
10
Direct reserveren
Monoambiente a estrenar con Balcón
La Plata
10
Direct reserveren
Departamento con terrazas
La Plata
8.1
Direct reserveren
Departamento piso 11
La Plata
9.6
Direct reserveren
Volgende pagina laden
1
...
8
9
10
...
12