Inloggen
Registreer je B&B
Bed and Breakfast Dobovec
97 B&B's in en nabij Dobovec,
Trbovlje
Slovenië
Sorteer
Onze topkeuzes
Prijs: Laag → Hoog
Prijs: Hoog → Laag
Best beoordeeld
Kaart
Reviewscore
Algemene voorzieningen
WiFi (gratis)
Oplaadpunt elektrische auto
Tuin
Huisdieren welkom (na overleg)
Parkeren (Gratis)
Meer
Kamervoorzieningen
Privé badkamer
Eigen entree
Airconditioning
Bad
Privé terras
Eigen keuken
Meer
Toegankelijkheid
Rolstoelgebruikers
Geheel gelegen op begane grond
Bovenverdiepingen bereikbaar per lift
Meer
Kamertype
Vakantiehuis
Gastenkamer
Glamping APARTMA NA KOZOLCU
Dobovec
Accommodaties net buiten je bestemming
Nabij Dobovec
Apartments at Gostilna Martin
Trbovlje
(4 km van Dobovec)
Jack's Place
Trbovlje
(4,1 km van Dobovec)
Holiday home Baron
Radeče
(5,7 km van Dobovec)
Bergmannhaus
Zagorje ob Savi
(6 km van Dobovec)
BB Gore
Dol pri Hrastniku
(6,3 km van Dobovec)
Planinski dom na Kalu
Dol pri Hrastniku
(7,8 km van Dobovec)
Forester's Hut With Whirlpool & Sauna - Happy Rentals
Dol pri Hrastniku
(9,4 km van Dobovec)
Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami
Dol pri Hrastniku
(9,5 km van Dobovec)
Turistična kmetija Weiss
Miklavž pri Taboru
(10,6 km van Dobovec)
Rimske Terme Resort - Vila Sisi
Rimske Toplice
(11,3 km van Dobovec)
Apartments Gros
Radeče
(11,3 km van Dobovec)
zidanica Bunderšek
Šentjanž
(11,9 km van Dobovec)
Počitniška hiša Perme
Šentjanž
(11,9 km van Dobovec)
Emerald Bell Cottage - Smaragdni Zvonček
Gomilsko
(12,8 km van Dobovec)
Ribiška vasica - Fishermen's Village
Radeče
(12,8 km van Dobovec)
Ribiški dom Radeče
Radeče
(12,8 km van Dobovec)
House Stepic
Sava
(13,1 km van Dobovec)
Počitniška hiša
Gabrovka
(13,4 km van Dobovec)
Cottage surrounded by forests - The Sunny Hill
Griže
(13,8 km van Dobovec)
Hillside Bio Resort Apartment with Mountain View
Prebold
(13,8 km van Dobovec)
Hillside Bio Resort Delux Apartments
Šešče pri Preboldu
(13,8 km van Dobovec)
Hotel Prebold
Prebold
7.1
(14 km van Dobovec)
apartma Vila TARA
Prebold
(14,2 km van Dobovec)