B&B Noardburgum
99 Bed and Breakfasts in and around Noardburgum,
Friesland
The Netherlands
Pets allowed
Gorgeous Farmhouse with Sauna in Noardburgum
Noardburgum
Hústerheide
Noardburgum
B&B in de Roos
Noardburgum
Near Noardburgum
'Ús Wâldhúske'
Burgum
(1.9 km from Noardburgum)
Bed & Brochje Burgum
Burgum
(1.9 km from Noardburgum)
Hotel Eetcafé 't Dûke Lûk
Feanwâldsterwâl
(2.3 km from Noardburgum)
Bed & Breakfast Peis en Vree
Feanwâlden
(3.3 km from Noardburgum)
Boukje har Bêd en Brochje
Burgum
(3.3 km from Noardburgum)
Chalet op vakantiepark Bergumermeer
Sumar
(3.6 km from Noardburgum)
Ruime 5-persoons chalet aan het Bergumermeer
Sumar
(3.6 km from Noardburgum)
Kajuit423 6pers 5sterren vakantiepark Bergumermeer aan het water in Friesland met zwembad
Sumar
(3.6 km from Noardburgum)
Detached villa with dishwasher Leeuwarden at 21km
Sumar
(3.6 km from Noardburgum)
Vakantiehuis "It koaihûs"
Jistrum
(3.8 km from Noardburgum)
Luxe gezellig chalet aan het water Friesland.
Sumar
(3.8 km from Noardburgum)
Villa Rose
Burgum
(3.9 km from Noardburgum)
B&B Klassiek
Twijzelerheide
(3.9 km from Noardburgum)
Houseboot
Sumar
(4 km from Noardburgum)
Woonboot in Sumar gelegen tussen Leeuwarden en Drachten
Sumar
(4.2 km from Noardburgum)
Het Vogelhuisje
Twijzelerheide
(4.5 km from Noardburgum)
Het Swadde huisje
Twijzelerheide
(4.5 km from Noardburgum)
Natuurhuisje 't Poepekrus
Kootstertille
(4.5 km from Noardburgum)
Minicamping de dobbe
Zandbulten
(4.6 km from Noardburgum)
Bed en Breakfast de Houtwiel
De Falom
(4.6 km from Noardburgum)
Tanja's Guesthouse Kootstertille
Kootstertille
(4.9 km from Noardburgum)